Targi Coachingu - Coachowisko

Stowarzyszenie Coachów Polskich jest oficjalnym organizatorem Ogólnopolskich Targów i Konferencji Coachingu. Pierwsza edycja pod nazwą festiwal coachingu odbyła się 26 maja 2012 w Warszawie, obecnie przygotowujemy ósmą edycję.
Zobacz stronę: Coachowiska - Targów Coachingu >>.

Stowarzyszenie Coachów Polskich zaprasza na VIII.Coachowisko - Targi i Konferencja Coachingu - otwarte, bezpłatne dla wszystkich, największe wydarzenie Coachingowe w Polsce. Coachowisko zainteresuje zarówno tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki z coachingiem, jak i specjalistów z branży HR, menedżerów, coachów i trenerów. Coachowiska odbędzie się po raz ósmy 1-2 kwietnia 2016 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym przy Bobrowieckiej 9 (Mokotów).

Co w programie:  

  •  Wykłady, warsztaty i gry coachingowe - podczas targów odbędzie się ponad 40 otwartych wykładów, warsztatów i gier, wystąpią między innymi: znany wszystkim prof. Andrzej Blikle, a także Maciej Bennewicz - autor książek dotyczących coachingu oraz Kåre Landfald - twórca metody i szkoły Zen Coachingu. Nie zabraknie też wielu znanych coachów, trenerów, szefów szkół i organizacji coachingowych.
  • Próbne sesje coachingowe - ponad  40 coachów będzie udzielać próbnych sesji coachingowych, każdy będzie mógł spróbować czym jest coaching, a także wybrać coacha dla siebie z pośród przedstawicieli różnych szkół i nurtów coachingu.
  • Stoiska szkół i organizacji coachingowych - będą stoiska niemal wszystkich szkół i organizacji coachingowych w Polsce, będzie można porównać oferty szkół coachingu i organizacji akredytujących coachów.
  • Konkurs - każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest pełny kurs coachingu.

Wstęp na Coachowisko i wszystkie jego atrakcje jest wolny, bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji .

Coachowisko organizowane jest społecznie przez członków Stowarzyszenia Coachów Polskich, wydarzeniu patronują niezależne organizacje akredytujące coachów w Polsce: IC, ICF, EMCC i IIC&M.

Patronami wydarzenia są także:  portal Praca.pl, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Portal Treco oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty.

Więcej informacji na: http://www.coachowisko.org

 

 
 

 

Znajdź nas na Facebooku

Logowanie